Prázdná krabička od zápalek se vám může na Valentýna velmi dobře hodit. Chcete-li překvapit svou lásku drobným dárkem, máme pro vás tip na originální balení s překvapením.

Vytvořte z krabičky od zápalek neobyčejné dárkové balení. Krabičku otevřete a dovnitř nalepte proužek pevnějšího papíru, který ještě předtím složíte do harmoniky. Na její konec přilepte srdíčko vystřihnuté z papíru.

heky-darek v krabicce

Jednu část překvapení máte hotovou. Ta druhá záleží  už jen na vaší fantazii – vedle srdíčka položte malé přáníčko, poděkování nebo drobný dárek – např. náušnice, prstýnek, řetízek či oblíbený bonbon.

heky-krabicka-prani

heky-krabicka bonbony

Krabičku nezapomeňte přelepit ozdobným papírem nebo ji namalujte barvičkami. Jakmile máte hotovo, přidržte srdíčko s harmonikou na dně krabičky a opatrně ji zavřete.

Z vnější strany můžete krabičku polepit ozdobným balicím papírem, obalit stuhou nebo ji obarvit temperovými či akrylovými barvami.

Jakmile kouzelnou krabičku otevře obdarovaný, jako první na něj vykoukne srdíčko a hned poté se může radovat z vašeho dárku.

Krabička se srdíčkem se hodí nejen když je Valentýn, ale schovat do něj můžete třeba dárek k narozeninám, ke Dni matek nebo do něj vložte peníze a použijte jako svatební dar.

Zdroj: DryAsToast.com