Mámy a tátové, ulehčete si práci! Jednoduché a vkusné samolepky Mamiee vám v tom pomůžou. Vaše děti se s nimi naučí být více samostatné a budou si více věřit.

„Díky obrázkům se děti doma rychleji a lépe orientují. Při oblékání už nepotřebují regiment asistentů, a pomáhání v kuchyni je taky více baví,“ chválila si jednoduchou domácí pomůcku maminka Zuzana, které jsme se zeptali na její zkušenost. „Samolepky jsme pořídili i naší babičce a dědečkovi, kteří, i když už mají svoje roky, zatím chtějí zůstat co nejvíce samostatní u sebe doma. Je to drobnost. Ale hodně jim pomáhá.“ Mamiee totiž nabízí i samolepky pro seniory.

Samolepky do dětského pokoje

Je to jednoduché. Stačí skříňky, šuplíky nebo poličky v dětském pokoji označit samolepkami, které znázorňují, co se v daném prostoru skrývá. A vaše děti už to zvládnou. Budou mít radost z toho, jak jsou už velké a samostatné. A vám jako rodičům to ulehčí práci.

Samolepky do kuchyně

Víte, jak dosáhnout toho, aby se váš muž už nerozčiloval nad tím, že něco nemůže najít? Ano, i tady jsou samolepky odpověď. Vaše návštěva s nimi už taky bezpečně najde chybějící lžičku nebo skleničku. Série kuchyňských samolepek vám zjednoduší život v srdci domova.

Ryze českou značku Mamiee® na svět přivedly 2 kamarádky – Markéta a Romana. Samolepky s piktogramy samy s velkým úspěchem vyzkoušely na svých synech a přichází se stále novými originálními nápady. Podpořte sebevědomí svých dětí se samolepkami Mamiee.cz i vy. Zjednodušte si život. Zkuste to.